אבטחת מידע ב-Voicenter

אבטחת מידע ב-Voicenter

אבטחת מידע הינו נושא שאסור להקל בו ראש ולכן עם בחירת ספק התקשורת חשוב ביותר לבדוק את נושא זו לעומק וברצינות. אז מה אנחנו עושים כדי לעזור לכם לשמור על אבטחת המידע שלכם?

שימוש במנגנוני אבטחה מחמירים הכוללים שימוש בעולמות הבאים:

אנו נוקטים ברמת אבטחת מידע מהמחמירות יותר בשוק התקשורת על מנת לשמור על פרטיותכם ופרטיות לקוחותיכם

שרתים ורשת

TLS) Transport Layer Security)- פרוטוקול עבודה שמטרתו אבטחת שיחה בין שני צדדים ותפקידו למנוע ציתות, זיוף או חבלה של המידע העובר בין השרת והלקוח תוך שמירה על דיסקרטיות, אימותם והעברת המסרים בשלמותם.

Secure Real-time Transport Protocol)-SRTP)- פרוטוקול להעברת אותות קול ווידאו בזמן אמת ברשתות התקשורת. מטרת פרוטוקול זה היא בקרה על התוכן המועבר ומרכז נתונים של איכות שירות ותעדוף מידע קולי ברשת על מנת ליצור רצף שיחה איכותי ללא קיטועים או ניתוקים.

הצפנת שיחות- בעזרת פרוטוקול SRTP ו-TLS ללא צורך בציוד פיזי או בתכנות מקומיות. הצפנת השיחות הופכת האזנה לשיחות לבלתי אפשרית ומונעת התקפות גניבת מידע זדוניות. הצפנת שיחות הינו שירות שאינו מופעל באופן דיפולטיבי וכרוך בעלות.

אפשרויות אחסון הקלטות לוקליות- אנו מאפשרים שמירת הקלטות שיחה ואחסונן בשרתים לוקאליים בבעלותכם הפרטית במקום שמירתן ואחסונן בשרתי Voicenter.

 

ממשק העבודה האינטרנטיים

חדש - הרשאות משתמשים- עד היום הייתה למערכת סיסמא אחת בלבד כאשר לבעלי הסיסמא הייתה גישה לכלל האפשרויות בחשבון. עכשיו, אתם יכולים לספק לכל משתמש גישה משלו למערכת עם שם משתמש וסיסמא ייחודיים ולקבוע עבורו איזה הרשאות הוא יקבל- האם הוא יוכל לשנות את הגדרות המערכת, גישה למוניטור או רק לפירוט השיחות? באופן זה השליטה במערכת יכולה להתבצע אך ורק על ידי גורמים שהוסמכו לכך וניתנה להם גישה.

אימות דו שלבי בכניסה לחשבון- מהיום ניתן לבצע כניסה לחשבון על ידי אימות בהודעת SMS בנוסף על אימות של שם משתמש וסיסמא. ניתן לבחור אם לבצע אימות דו שלבי בכל כניסה למערכת או רק כאשר מתחבר מכשיר חדש.

התחברות למערכת על ידי IP מורשה בלבד- כאשר ניסיון התחברות למערכת מכתובת IP שאינה מורשית תענה בהודעת שגיאה. ניתן לנהל את כתובות ה IP המורשות באופן עצמאי.

אנו נוקטים ברמת אבטחת מידע מהמחמירות יותר בשוק התקשורת על מנת לשמור על פרטיותכם ופרטיות לקוחותיכם. אנו משקיעים באופן תמידי משאבים רבים בנושא זה על מנת להתחדש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר כדי שנוכל לספק לכם את התקשורת הבטוחה ביותר.

Voicenter