יש דרך קלה יותר לגרום ללקוחות לחייג אליך

יש דרך קלה יותר לגרום ללקוחות לחייג אליך

מדוע חברות רבות בוחרות להשתמש במספרי כוכבית?

בכל מה שקשור לזיכרון של צרכנים – בין אם הם לקוחות קיימים או פוטנציאליים (לידים) – ארגונים מוכנים לעשות הכל כדי להישאר בתודעה, ובצדק; מקפידים לבחור צבעי מותג מזוהים, לוגו שקל לזכור, שם קליט לחברה ומספר טלפון יפה ונוצץ.

בשוק עסקי רווי ותחרותי, בחירה נכונה של כל אלו (ומוניטין חיובי, כמובן) מעלה את הסיכוי שהחיוג הראשון לבירור וקניה יהיו אל העסק שלכם, רק כי, למשל, בחרתם לפרסם את מספר הטלפון בפורמט מקוצר, כמו שעשינו אנחנו כשהוספנו מספר כוכבית 3023* (קליט, נכון?).

מה הניע אותנו להוסיף עוד מספר טלפון לרפרטואר הקיים?

אנחנו אוהבים שמתקשרים אלינו. לקוחות פוטנציאליים (בוודאי), וגם לקוחות קיימים שרק זקוקים להכוונה טכנית או לברר תעריפי גבייה. מבחינתנו, אין תחליף לקול האנושי, לשיחה עם בן אדם, ולכן היה לנו חשוב לעזור לקהל שלנו לזכור איך להתקשר אלינו ולקצר את הפעולה, כך שתהיה הרבה פחות מסורבלת.

לנו יש את הסיבות שלנו. אלו היתרונות שרוב הלקוחות שלנו מספרים עליהם אחרי הוספת מספר טלפון מקוצר:

  • קל לזכור > מתקשרים מייד > יותר שיחות > יותר מכירות
  • הפנייה לשלוחה נייחת (משרדית) או ניידת, מתאים גם לעסקים דינאמיים (עבודה מהשטח)
  • אידיאלי לצרכי פרסום במדיומים כמו רדיו, שלטי חוצות, ברושורים (פלאיירים) או באנרים
  • כשהפרסום אפקטיבי ויעיל – יש יותר שיחות ועסקאות מכירה

מספרי טלפון מקוצרים קלים יותר לשליפה מהזכרון – והשימוש בהם מגדיל את הסיכוי למימוש פעולת החיוג בו במקום

מעניין לדעת שבכל הקשור לפעולת המוח האנושי, כשמראים לאדם סדרה של מספרים הוא יצליח לשחזר מתוכם רק 4 פריטים (בד”כ את הראשונים או האחרונים) ואת היתר יספיק לשכוח תוך כדי ניסיון להיזכר. זו הסיבה, ככל הנראה, שמספרי טלפון מקוצרים (מספרי כוכבית) קלים יותר לשליפה מהזכרון – והשימוש בהם מגדיל את הסיכוי למימוש פעולת החיוג בו במקום.

ואנחנו יכולים להעיד שמאז שהוספנו את המספר המקוצר שלנו (3023*) אנחנו חווים עליה בכמות השיחות הנכנסות, ואם זה טוב לנו – זה יכול לעזור גם לכם – הלקוחות שלנו.

לבירורים נוספים בנוגע למספרי כוכבית, ניתן לפנות למחלקת התפעול שלנו למספר הטלפון המקוצר שלנו 3023* או במייל backoffice@voicenter.co.il

צוות Voicenter