מוקד ללא גבולות

מוקד ללא גבולות

האם כבר הכרתם את שירות הסלולר שלנו למוקדי שיחות יוצאות?

מהיום גם הטלפונים הסלולריים יכולים להיות חלק ממוקד השיחות היוצאות שלכם! אנו מציגים את הסים (SIM) הסלולרי שלנו שאינו תלוי במיקום פיזי או תשתית אינטרנט.

  • שיחות של אנשי מכירות שנמצאים יום-יום מחוץ למשרד יוקלטו, יאוחסנו בענן וינוטרו על ידי המוניטור.
  • מספר טלפון סלולרי מזוהה בשיחה יוצאת.
  • יכולות מזהה דינאמי (בלחיצה על הספרה 1 תצאו עם מספר X, בלחיצה על הספרה 2 תצאו עם מספר Y וכו').

בפוסט זה נציג את יכולות שירות הסלולר החדש שלנו.

קבלה והוצאת שיחות ללא תלות במיקום פיזי*

טלפוניה ארגונית בענן מחברת את כל עובדי החברה לאותה מרכזיה המבוססת על תשתית האינטרנט, משמע- שימוש במרכזייה מחייב תשתית אינטרנט יציבה- לא עוד! שימוש בשלוחה סלולרית, במוקדי שיחות יוצאות, תאפשר לכם להוציא שיחות ללא תלות בתשתית האינטרנט. היתרון המרכזי הוא שכעת אין זה משנה היכן אתם נמצאים, תוכלו להישאר זמינים להוצאת שיחות ללקוחות.

פשטות תפעולית

אין צורך בווידוא הגדרות הרשת- עד היום, כאשר פניתם אלינו בבקשה להקים שלוחות במיקום חדש, עלה הצורך לוודא את הגדרות הרשת המשרדית מהסיבה הפשוטה, המרכזייה המשרדית מתבססת על תשתית האינטרנט, תהליך אפיון הרשת כרוך בזמן ועלויות. השלוחות הסלולריות בניגוד לשלוחות הרגילות, אינן נשענות על תשתית אינטרנט ולכן אינן כרוכות בתהליך האפיון או בעלויות נוספות מצדכם. פשטות תפעולית זו חוסכת לכם זמן ועבודה.

ללא עלויות אפיון והתקנה

משום שהקמת שלוחת סים (SIM) הינה כה פשוטה מבחינה תפעולית ואינה כוללת אפיון רשת, אתם חוסכים כסף בעלויות ההקמה.

הקלטת כלל השיחות מהנייד ואחסונן בענן (ללא תלות במערכת ההפעלה של הטלפון הסלולרי)

אחת מהתכונות המובילות של מרכזיית Voicenter  הינה הקלטת שיחות. שלוחת הסלולר תקליט את כל השיחות היוצאות והנכנסות, ההקלטות יאוחסנו בענן ותוכלו לצפות בהן בממשק פירוט השיחות שלנו. את השיחות ניתן לאתר על סינון מאפייני שיחה מגוונים. להסבר על ממשק פירוט השיחות לחצו כאן. קיימת אופציה המאפשרת לכם לבחור יעדים ששיחות מהם או אליהם לא יוקלטו באופן גורף (לדוגמא שיחות של מספרי טלפון של חברים ומשפחה).

ניטור השלוחה הסלולרית

על מנת לבצע תהליכי אופטימיזציה של העובדים במוקד ושיפור מתמיד של ביצועי העובדים, מרבית לקוחותינו עובדים באופן צמוד למוניטור. המוניטור מאפשר תצוגות שונות של ההתרחשות במערכת בזמן אמת (Real-Time). באופן זה, מנהל המערכת או מנהל המוקד יכול לדעת בכל רגע נתון, מהו המצב של כל משתמש במערכת כולל משתמש בשלוחה סלולרית, שכלל לא נמצא פיזית במוקד. בנוסף, המוניטור מכיל שלל דו"חות המשמשים מגוון בעלי תפקידים לניתוח, ביקורת והפקת לקחים. שלוחות הסלולר מנוטרות גם הן באופן מלא, ויופיעו הן בדו"חות הארגוניים והן במסך זמן האמת (Real-Time).

אינטגרציה למערכת המידע הארגונית (ERP/CRM)

יתרון בולט נוסף ב-Voicenter הוא אפשרויות האינטגרציה המרובות למערכות המידע הארגוניות. בעלי השלוחות הסלולריות יוכלו ליהנות מכל יכולות האינטגרציה שמומשו מראש עבור שלוחות אלה. זאת במקביל לעבודה מול מחשב.

מספרי טלפון + נתב שיחות

עד היום, לקוח שרצה להציג מזהה סלולרי בשיחות טלפון יוצאות היה מחויב להנפיק ולספק לנו מסמך הוכחת בעלות מטעם המפעיל הסלולרי מטעמי רגולציה. רק לאחר קבלת מסמך הבעלות יכולנו להשתמש במספר ולהציג אותו כמזהה בשיחות יוצאות. כעת ניתן לרכוש בתהליך קצר ופשוט מספרי טלפון סלולריים ישירות ממחלקת התפעול שלנו, שיוצגו בעת שיחה יוצאת.

מזהה דינאמי

כל מנהל מוקד מנוסה יודע שאחוז מענה לשיחה עולה או יורד באופן תמידי כתלות במספר הטלפון שדרכו מחייג הנציג. עבודה עם מזהה דינמי באופן המתאים לאופי הפעילות תשפר את אחוז המענה של לקוחות. השלוחות הסלולריות מממשות באופן מלא את כלל סוגי המזהים הדינמיים:

  • מזהה דינאמי- במקרים שאנו מעוניינים לאפשר לנציגים לצאת עם מזהה מספרי טלפון שונים (בלחיצה על הספרה 1 הנציג יצא עם מספר X, בלחיצה על הספרה 2 הנציג יצא עם מספר Y וכו').
  • מזהה דינאמי על פי מדינות- במקרים בהם נציגי המוקד מוציאים שיחות למספר מדינות ואנו מעוניינים שמספר הטלפון שמוצג ללקוח יהיה מספר טלפון מקומי- לדוגמא: להתקשר לבריטניה עם מספר בריטי. זיהוי והצמדת מספר הטלפון המזוהה המקומי מתבצע באופן אוטומטי.
  • מזהה דינאמי רנדומלי- יעיל במקרים בהם נרצה שנציגי המוקד יצאו כל פעם עם מספר טלפון שונה מתוך כמות מספרים שהוגדרה מראש. מזהה זה נחוץ במקרים של סימון מספרי הטלפון שלכם כ'ספאם' על ידי אפליקציית Truecaller או אפליקציות דומות. סימון המספר כספאם באפליקציות אלה משפיע באופן ברור על אחוז המענה של הלקוח.

 

*לא תתאפשר הוצאת שיחות לשלוחת סלולר על ידי קמפיין חייגן.

*בגבולות מדינת ישראל עם קליטה סלולרית.

Voicenter