שלוחה סלולרית נטולת גבולות לעסק שלכם

שלוחה סלולרית נטולת גבולות לעסק שלכם

האם כבר הכרתם את שירות הסלולר שלנו?

מהיום גם הטלפונים הסלולריים שלכם יכולים להיות חלק ממערכת התקשורת הארגונית! אנו מציגים את הסים (SIM) הסלולרי שלנו שאינו תלוי במיקום פיזי או תשתית אינטרנט.

  • שיחות של אנשי שטח שנמצאים יום-יום מחוץ למשרד יוקלטו, יאוחסנו בענן וינוטרו על ידי המערכת שלנו.
  • פתרון קל ופשוט לסניפים רבים מבלי להיות תלויים ברשת האינטרנט המשרדית או בדרישות סף טכנולוגיות.
  • קבלה והוצאת שיחות מכל מקום- אפילו מהבית.

קבלה והוצאת שיחות ללא תלות במיקום פיזי*

טלפוניה ארגונית בענן מחברת את כל עובדי החברה לאותה מרכזיה המבוססת על תשתית האינטרנט, משמע- שימוש במרכזייה מחייב תשתית אינטרנט יציבה- לא עוד! שימוש בשלוחה סלולרית תאפשר לכם להוציא ולקבל שיחות לטלפון הנייד שלכם ללא תלות בתשתית אינטרנט. היתרון המרכזי הוא שכעת, אין זה משנה היכן אתם נמצאים- מסתובבים ברחבי הארץ, ביום פגישות אצל לקוחות או בבית מחכים לטכנאי המזגנים, גם משם תוכלו להישאר זמינים.

עבודה מהבית- השלוחה הסלולרית מאפשרת לכם גמישות רבה יותר עם עובדיכם. אם עובד מעוניין לעבוד באופן קבוע או חלקי מהבית- אין בעיה! הוא עדיין מחובר באופן מלא למערך התקשורת הארגונית.

פשטות תפעולית

אין צורך בווידוא הגדרות הרשת- עד היום, כאשר פניתם אלינו בבקשה להקים שלוחות במיקום חדש, עלה הצורך לוודא את הגדרות הרשת המשרדית מסיבה הפשוטה- המרכזייה המשרדית מתבססת על תשתית האינטרנט. תהליך אפיון הרשת כרוך בזמן ועלויות. השלוחות הסלולריות בניגוד לשלוחות הרגילות, אינן נשענות על תשתית האינטרנט המשרדית ולכן אינן כרוכות בתהליך האפיון או בעלויות נוספות מצדכם. פשטות תפעולית זו חוסכת לכם זמן וכסף.

חסוך זמן וכסף

ללא עלויות אפיון והתקנה

משום שהקמת שלוחת סים (SIM) הינה כה פשוטה מבחינה תפעולית ואינה כוללת אפיון רשת, אתם חוסכים כסף בעלויות ההקמה.

הקלטת כלל השיחות מהנייד ואחסונן בענן (ללא תלות במערכת ההפעלה של הטלפון הסלולרי)

אחת מהתכונות המובילות של מרכזיית Voicenter  הינה הקלטת שיחות. שלוחת הסלולר תקליט את כל השיחות היוצאות והנכנסות, ההקלטות יאוחסנו בענן ותוכלו לצפות בהן בממשק פירוט השיחות שלנו. את השיחות ניתן לאתר על סינון מאפייני שיחה מגוונים. להסבר על ממשק פירוט השיחות לחצו כאן. קיימת אופציה המאפשרת לכם לבחור יעדים ששיחות מהם או אליהם לא יוקלטו באופן גורף.

אינטגרציה למערכת המידע הארגונית (ERP/CRM)

יתרון בולט נוסף ב-Voicenter הוא אפשרויות האינטגרציה המרובות למערכות המידע הארגוניות. בעלי השלוחות הסלולריות יוכלו ליהנות מכל יכולות האינטגרציה שמומשו מראש עבור שלוחות אלה. זאת במקביל לעבודה מול מחשב.

טלפון שולחני

שימוש בסים סלולרי אינו מחייב כלל שימוש בטלפון נייד. אנו שמחים להציג לכם את הטלפון הסלולרי השולחני, נעים להכיר! יש לנו אפילו טלפון סלולרי שולחני אלחוטי, מה צריך יותר מזה?

רוצים לקבל פרטים נוספים? 3023*

 

*בגבולות מדינת ישראל עם קליטה סלולרית.

Voicenter